Szybki sprzęt do zdrowych napoi

W dzisiejszych czasach wciąż się spieszymy, a co za tym idzie mamy mniej czasu na przygotowanie posiłków. Rozwiązaniem szybkim i- co najważniejsze, przede wszystkim zdrowym jest wyciskarka jednoślimakowa do soków.

To urządzenie pozwoli nam w kilka minut przyrządzić owocowe napoje i soki, przez co zaoszczędzimy sporo czasu na tworzeniu porannych śniadań. Zaletą wyciskarek jednoślimakowych jest  tempo tworzenia soków. Nie musimy wyciskać owoców ręcznie, ponieważ to wszystko zrobi za nas wyciskarka.

angel juicer

Ten prosty sprzęt przygotuje dla nas nie tylko soki i koktajle, ale może być również alternatywą dla tworzenia chociażby zup. Warto jednak upewnić się przy zakupie wyciskarki jednoślimakowej czy jest ona przystosowana do takich zadań.
Dlaczego wyciskarka jednoślimakowa?

Zaleta, którą można dostrzec na samym początku to fakt, iż budowa wyciskarek dwuślimakowych oparta jest na pracy dwóch wałków. Takie rozwiązanie powoduje większy gabaryt sprzętu i co za tym idzie, również większą masę.

Dodatkowo, z racji „uszczuplenia” sprzętu o jeden wał, wyciskarka jednoślimakowa jest szybsza w swej pracy.
Kolejnym plusem, który trafia na stronę wyciskarki jednoślimakowej jest to, że jej praca jest znacznie mniej hałaśliwa w porównaniu do jej siostry z dwoma wałkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *